Dospělí s dětmi

Kino s výtvarnou dílničkou pro děti od 2 let

Hodinové promítání pohádek pro děti na plátně v našem sálu. Poté si hodinu a půl budou děti vyrábět výrobek, který si pak odnesou domu. Každý termín bude jiné téma. A na 22.12. je připraven vánoční speciál s vánočními pohádkami a tvořením.

od 6.10. 2020

15:00 - 17:30

Jumping-clay modelína

od 3 - 100 let

JumpingClay® je modelovací hmota pro dětské i profesionální tvoření. JumpingClay® docílí jemných detailů, požadovaných barev a tvarů. Cukrářky z ní vyrábí dokonce trvalé figurky na narozeninové a svatební dorty.

JumpingClay® je, podobně jako keramika, určena především k vymodelování stálého výrobku, který poslouží jako hračka či dekorace. Suchý výtvor je pevný a lehký, barevně stálý, bez prasklin a při pádu na zem se nerozbije. Stačí nechat dílo přes noc uschnout. Modelínu lze i po vysušení opět změkčit vodou a můžete modelovat vesele dál.

vlastnosti: nedrolí se a nemastí, měkká a elastická, lehká a nadýchaná, vyrábí s v 9 zářivých barvách, barvy se mohou jednoduše míchat, jemně voní po jasmínu, naprosto netoxická, neobsahuje lepek, vhodná i pro alergiky, antibakteriální, výrobek není nutné vypalovat, v troubě, schne na vzduchu do dalšího dne, lze přidáním vody změkčit, suchý výtvor je pevný, lehký a nepraská, ve tvaru kuličky skáče

Konání akce při minimálně účasti 5 lidí.

30.10. 2020

16:15 - 17:15

Mikulášská disco party

pro všechny

DISCO-PÁRTY s kapelou Kurník Petra Nedvěda. Zatančit s námi přijde i Mikuláš s andělem a čertem. A děti se můžou těšit na mikulášskou nadílku. Tak se těšte! 

4.12. 2020

16:00 - 18:00

TOP