Program divadla

Pořádáme v KC Pragos:

Místo konání Jihlavská 30, Praha 4. Rezervace není nutná předem.

17.11. ne - 15:00  CUKROVÉ TINTILIMINTILI
Divadlo Kůzle. Jaké to asi je, když se v cukrárně objeví strašidlo? A co víc, začne se cukrářce Emilce plést do života? Představte si, že se jí pokusí překazit svatbu se zámeckým pánem Jonatánem tím, že jí rozplete svatební cukroví. 100,- .

22.11. pá - 17:00  ŠVEC A ČERT
Nezávislé divadlo. Jak čert navštívil ševce a ten se ho nebál.  100,-

1.12. ne - 15:00  ANDĚLÉ ZE ZAPOMENUTÉ SKŘÍŇKY
Divadlo Žlutý kopec. Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček andělská televize nadělí nemocné holčičce rozmanité příběhy a andělé ji dokonce upečou andělský koláč! Budeme si zpívat koledy za doprovodu houslí a kouzelná skříňka nám odhalí mnohá tajemství! Poetické představení, ve kterém  andělé dětem prozradí, co jsou pravé Vánoce! 100,-

15.12. ne - 15:00  CESTA DO BETLÉMA
Divadlo Kůzle. Vydejte se s námi na cestu za Ježíškem do dalekého Betléma ve společnosti přátel Vločkolíny a Sněhulína - dvou sněhových vloček právě na zem spadlých. Přidá se k nám ovečka, kravička i oslík. 100,- .

27.12. pá - 15:00  O PRINCEZNĚ, KTERÁ CHTĚLA VŠECHNO HNED
Divadlo kůzle. Kdo chce všechno hned a myslí jen na sebe, může snadno přehlédnout, že ho má někdo rád. Podobně se to stalo i princezně v naší pohádce, sluha Kmínek by vám mohl vyprávět. Zvítězí nakonec jeho láska nad slovíčky "rychle a hned".  100,- .
TOP